Vítejte na blogu o úžasném herci Johnny deppovi♥
Blog je založen od 27. května 2008

Vězni mají radi deppa

12. července 2008 v 14:29 | Miki
Když se připravoval na hlavní roli ve filmu Blow, navštívil ve vězení nedaleko New Yorku vězně George Junga. Jungova kariéra drogového dealera ze sedmdesátých let posloužila jako předloha ke zmíněnému filmu. Některé scény se natáčely i v České republice, hlavní ženskou roli získala charismatická německá herečka Franka Potente, známá zejména z filmu Lola běží o život. Uvedení filmu na plátnech českých kin se zajisté dočkáme v nejbližších měsících.
Bývalý drogový dealer a současný vězeň se nejprve poradil se svými spoluvězni, zda vůbec Deppa přijme. Nakonec dal ke schůzce svolení. Sám Depp se velmi obával toho, že vězni nepadne do oka a s příliš vlídným přijetím ani moc nepočítal.
Ale opak byl pravdou: vězeň a herec si padli do oka na první pohled. Jung byl Deppovým výkonem ve filmu doslova okouzlen, uvádí zpravodajský server Spiegel Online. A není sám. K početnému hejnu Deppových příznivkyň se v poslední době přidala i řada vězňů. Od premiéry filmu Blow dostává herec stovky dopisů z nejrůznějších věznic celých Spojených států.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni, jestli jsi tu byl...

Klikni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Jsem rada že ste navštivili můj blog :-)
a snad se tu budete vracet
vaše