Vítejte na blogu o úžasném herci Johnny deppovi♥
Blog je založen od 27. května 2008

Johnny Depp

9. července 2008 v 16:15 | Michaela
Johny Depp má dost bláznivého života velké hvězdy, a tak se odstěhoval na vlastní ostrov.

Johnny Depp

Johny Depp má dost bláznivého života velké hvězdy, a tak se odstěhoval na vlastní ostrov.
Johny Depp si nadevše cení svého klidu a soukromí. Spolu se svou životní partnerkou Vanessou Paradisovou, proto před lety vyměnili bláznivý život v Hollywoodu za poklidný život ve francouzské Provence, kde mají klid od novinářů i fanoušků.
Vůbec nejlépe se však oba cítí na překrásném tropickém ostrově v Karibiku, zhruba šedesát kilometrů od Nassau, který koupili za 3,6 milionů dolarů, aby si odpočinuli od slávy, mediálních tlaků a štvanic paparazziů. Ty by měl odradit už samotný název: Polibte nám prdel!
Pohádkový ostrov nyní nabídli k užívání své kolegyni, herečce Lindsay Lohan, která se posledních několik měsíců potýká nejen s psychickými problémy, ale i se závislostí na alkoholu, rodinnými problémy a sílícímu tlaku médií. "Bylo nám Lindsay líto, že je na všechno tak sama a že se v tom pořád plácá," nechal se slyšet herec během předávání cen MTV Movie Awards, kde jí nabídl ostrov jako dočasný azyl. "Řekl jsem jí, že kdykoli bude chtít, může se přede všemi skrýt na našem ostrově a uspořádat si tam život i myšlenky," prozradil Johny Deep. Sám si myslí, že pokud by Lindsay nepodal pomocnou ruku, mohla by skončit na psychiatrii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Jsem rada že ste navštivili můj blog :-)
a snad se tu budete vracet
vaše